
Восени набуде чинності закон, який дозволяє водіям оформляти дрібні ДТП без участі ДАІ.
Про це повідомив начальник Управління ДАІ МВС України Валерій Лозовий.
«До Євро-2012 прийнятий закон про європротокол, який дозволить водіям самим оформляти ДТП, якщо обидва автомобілі застраховано, а у водіїв немає суперечностей щодо причини аварії», - сказав він.
За його словами, у разі ДТП, водії зможуть заповнити європротокол, не чекаючи представників ДАІ, і надати його страховій компанії для відшкодування збитку. Дана практика давно використовується в країнах Європи і допоможе уникнути заторів на дорогах, підсумував він.
Згідно закону, застосувати європротокол можна, якщо в результаті ДТП немає травмованих, загиблих людей, всі учасники застраховані, згодні з причиною аварії і не мають ознак алкогольного або наркотичного сп’яніння. Також сума збитку не має перевищувати 10 000 грн.
http://www.avtobazar.lviv.ua/news/show_1684/