



такі аткравенія пішли...

Модератори:Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK
та я там знаюtopper писав:Felix, заміряв приблизно в себе розхід: 8л/100 км 100% місто. Хз чи не забагато
T5-R писав: Т-5 теж мають проблеми з корозією, і не важливо чи хтось поняв жизнь чи нє, машина всерівно "лізе" по арках
Vusiko писав: cat-yellow, ніразу не правда, в колєги 2008 р за 3 роки дна не стало![]()
Felix писав:а ну - прадалжайте раскривати свої інтімні тайни![]()
![]()
![]()
![]()
такі аткравенія пішли...
я б накатіл січас стакан, єєєєєєєєєєслі б мнє паставілі (с)cat-yellow писав: виповнюється 151 рік з дня народження Генрі Форда
без базару, маю ше якісь залишки в баріFelix писав: так шо якшо виставиш 100 грам якогота елітного віскаря
вони не гламурні, вони апасніFelix писав: фієставоди настільки гламурні люди
а яке там обслуговування турбіни на новій машині ?topper писав: то чому так розкупляють ті екобусти? крім того там турбіна, обслуговування якої дороге!
vovka писав: p.s. от хто з нас купив фієсту з пробігом більше 100к ? я купив з 56, Фобос вроді 106, в тебе і в Boxer скільки ?
83500, було би більше 100 - не брав биvovka писав: в тебе і в Boxer скільки ?
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей