Схоже, в ДАІ придумали метод боротьби з пробками. За повідомленням прес-служби Департаменту ДАІ МВС України, з початку проведення широкомасштабних оперативно-профілактичних мерів на автодорогах адміністративними судами винесено 12 тис. 560 ухвал про позбавлення порушників права управління.
Крім того, суди винесли 27 тис. 203 ухвали про накладення на водіїв штрафу. Ще більше 25 тисяч справ, або 39,1% від загальної кількості, залишаються в судах на розгляді. Взагалі з початку спецоперації співробітники ДАІ виявили 370 тис. 093 порушення правил дорожнього руху, з них 74 тис. 228 порушень, які є причиною ДТП.
Зокрема, виявлено 16 тис. 362 факти управління транспортними засобами в нетверезому стані. Також виявлено 55 тис. 958 фактів створення аварійної обстановки на вулицях і автодорогах.
Як відомо, у виконання указу президента, з 10 січня до 10 лютого поточного року підрозділами ДАІ проводиться широкомасштабний оперативно-профілактичний відробіток.
Цілодобово в державі працюють понад 6 тис. працівників ДАІ. Вони несуть службу на 157 постах і 1062 маршрутах патрулювання (у звичайному режимі було привернуто 4,5 тис. працівників ДАІ).
Не дивлячись на протести і сумніви в легетімності дій нових автопатрулів ДАІ, щодня в Україні близько 1 тис. чоловік залишаються без "прав" за порушення ПДД. Якщо такими темпами інспектори діятимуть і далі, то до моменту закінчення спецоперації "безправнимі" залишиться близько 30 тис. водіїв. Відзначимо, що це близько половини щомісячного приросту автотранспорту в Україні, що на загальній ситуації на дорогах не позначиться
Модератори:Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK
У ДАІ придумали безвідмовний метод боротьби з пробками
- Dark Wind
- Тюнінг клуб
- Повідомлень:3124
- З нами з:Суб, 09 грудня 2006, 20:37
- Ім'я:Тарас
- Стать:чоловік
- Авто:Skoda Roomster, Caddy Sdi
- Номер:не модний
- Звідки:Львів
- Дякував (ла): 0
- Подякували: 0
- Контактна інформація:
Re: У ДАІ придумали безвідмовний метод боротьби з пробками
:)zhyvchek писав: Відзначимо, що це близько половини щомісячного приросту автотранспорту в Україні, що на загальній ситуації на дорогах не позначиться
Путін [цензура].
- LEgEnDA
- Тюнінг клуб
- Повідомлень:8943
- З нами з:Чет, 11 жовтня 2007, 16:20
- Ім'я:Саня
- Стать:чоловік
- Авто:Sintra,CBR1000RR,XJ6,EXC250,CRF450R
- Звідки:Львів
- Дякував (ла): 0
- Подякували: 0
- Контактна інформація:
Re: У ДАІ придумали безвідмовний метод боротьби з пробками
Dark Wind, Скоро будуть пробки ізза мопедів і роверів, на них поки-шо прав не треба;) Будемо як в Індії 

- Joni
- Повідомлень:778
- З нами з:Вів, 15 січня 2008, 20:56
- Ім'я:Vanja
- Стать:чоловік
- Авто:Audi A4
- Звідки:Lviv
- Дякував (ла): 0
- Подякували: 0
- Контактна інформація:
Re: У ДАІ придумали безвідмовний метод боротьби з пробками
LEgEnDA писав:Скоро будуть пробки ізза мопедів і роверів, на них поки-шо прав не треба;) Будемо як в Індії



Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей