Усім вітання.
Є в мене така ситуація, досить специфічна. Маю я Тойоту Короллу 1999 року випуску (така з круглими фарами, хто не знає). Від моменту, коли я її купив (майже рік) є стукіт в рульвій колонці. Нарешті дійшли руки і з*їздтв я на Діамант, подивися її там і сказали тре міняти підшипник але істина в тому що підшипник іде в зборі зі всією колонкою, а колонка вартує 7 К грн. Кажуть його можна міняти, але по схемах специфікації я його як окремого елемента не знайшов.
Можливо хтось з таким стикався, або хтось мав схожу машину/знає майстрів які таке можуть зробити якісно. Буду вдячний за відгуки.
П.С. Гугл результатів не дав...
Модератори:Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK
Заміна підшипника в рульовій колонці Toyota Corolla 1999 р.
-
- Повідомлень:3
- З нами з:Пон, 01 квітня 2013, 20:29
- Ім'я:Pavlo
- Стать:чоловік
- Дякував (ла): 0
- Подякували: 0
- Rosko
- Повідомлень:3129
- З нами з:Пон, 18 червня 2012, 21:07
- Стать:чоловік
- Дякував (ла): 9 рази
- Подякували: 5 рази
Re: Заміна підшипника в рульовій колонці Toyota Corolla 1999
стикалися з розбитим підшипником на нових королах, а саме з посадочними місцями під них, впринципі там робиться. чи робиться на цій тре дивитись, краще подзвони в понеділок з години 10-ої години поговори, можливо і на твоїй підлягає ремонту
067 928 68 01. Якість гарантую. Ціна порівняно з тойотою центром тебе також потішить
067 928 68 01. Якість гарантую. Ціна порівняно з тойотою центром тебе також потішить

Мій стиль - не ваша мода.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей