Діяльність клубу

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Щодо назви Львівський Тюнінг Клуб
Gist
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 20 березня 2007, 21:45
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Щодо назви Львівський Тюнінг Клуб

Повідомлення Gist » Пон, 26 березня 2007, 18:31

Добрий день!
Мене цікавить питання стосовно Вашої назви "Львівський тюнінг клуб". Наскільки мені відомо, це бренд людей, які починали драг,стріт та інші види покатушок у Львові. Жоден з учасників теперішнього так званого ЛТК не має жодного відношення до нього і ніколи не мав.
Чи в Вас фантазії нема, чи то така галицька натура перебирати чуже і видавати за своє? У світі це називається просто - ПЛАГІАТ!!!
Крім того, дивлячись на Ваші покатушки, стає аж смішно в порівнянні з тим, що організовували члени СПРАВЖНЬОГО ЛТК! Просто ганьбите бренд! Якщо дехто не знає, то цей клуб створювався саме як осередок людей, які самі тюнінгували свої машини, а гонки - це було похідне, тому ставився саме наголос на тюнінгу. На разі, серед Ваших машин фактично не видно тюнінгу. Якщо це просто панти, щоб возити на вікні наліпку ЛТК... ну тоді все ясно...
Ще одне запитання щодо сайту - це ж колишній домен Руслана Сабана.
Виникає логічне запитання - у Вас взагалі є щось своє??? Вам мало б бути соромно!!! Хоча... рейсінг у Львові вже помер...
Удачі Вам!

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Пон, 26 березня 2007, 18:41

Gist наскількия знаю, то ЛТК не організовував покатушок, а якраз і колишні члени це організували, тому якщо не знаєш, то не говори..Офіційне відкриття драгу - 15 квітня, а покатушки, то просто зустрічі знайомих і не більше.

Аватар користувача
Жульєн
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3325
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:17
Ім'я: Юрій Володимирович
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Жульєн » Пон, 26 березня 2007, 18:41

Gist
Зображення
Ну ти й необізнаний)) Не знаєш, не пиши! Сміливості забракло щоб нормально представитись? :smile:
Всім своїм ворогам я посилаю промені добра! Хай вони спалять вас дотла, ананаси!)))

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Пон, 26 березня 2007, 19:07

Gist писав:Добрий день!
Мене цікавить питання стосовно Вашої назви "Львівський тюнінг клуб". Наскільки мені відомо, це бренд людей, які починали драг,стріт та інші види покатушок у Львові. Жоден з учасників теперішнього так званого ЛТК не має жодного відношення до нього і ніколи не мав.
Добрый день!
Почему Вас интересует этот вопросмне тоже интересно...Но сначала отвечу минимально..
Да ЛТК было основано не нами, начали это всё дело люди, которых Я знаю, а с некоторыми даже очень хорошо знаком, но у них по причине некоторых обстоятельств не сложилось что-то и всё стало...и гонки...в один прекрасный вечер, вернее ночь, учасников старого форума собрал в центре Вова(Charger) мы весело покатались и пообщались после чего движение расцвело снова, Юра был директором, в клубе так-же был Руслан из "старичьков"...да теперь всё изменилось мы зарегестрировались и никто против ничего не имеет...
Так что Давайте не будем бросатся словами и говорить не про что
Gist писав:Чи в Вас фантазії нема, чи то така галицька натура перебирати чуже і видавати за своє? У світі це називається просто - ПЛАГІАТ!!!
сори но это бред...
Gist писав:Крім того, дивлячись на Ваші покатушки, стає аж смішно в порівнянні з тим, що організовували члени СПРАВЖНЬОГО ЛТК! Просто ганьбите бренд! Якщо дехто не знає, то цей клуб створювався саме як осередок людей, які сам тюнінгували свої машини, а гонки - це було похідне, тому ставився саме наголос на тюнінгу. На разі, серед Ваших машин фактично не видно тюнінгу. Якщо це просто панти, щоб возити на вікні наліпку ЛТК... ну тоді все ясно...
Покатушки не наши!! Я это повторяю сотый раз, хочит кто-то кататся на трассе вперёд, мы тут не приделах...сезон драга ЛТК ещё не открыт и будет открыт только 15.04...если Вы говорите что у нас нет организации(не покатушки)то значит Вы весь год прошлый проспали(Драг) Про тюнингованные авто тут поспорить не могу, увы с этим туговато...
Gist писав:Ще одне запитання щодо сайту - це ж колишній домен Руслана Сабана.
Виникає логічне запитання - у Вас взагалі є щось своє??? Вам мало б бути соромно!!! Хоча... рейсінг у Львові вже помер...
Удачі Вам!
К чему этот разговор вообще? Да домен был когда-то Руслана, мы его потом купили так как с доменом tuning-club.lviv.ua возникли проблемы: верней проблемы были с админом... а рейсинг во Львове есть :wink: Места знать надо а не говорить что у нас организация плохая, может поможете?
Удачи!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 26 березня 2007, 20:20

Gist писав:На разі, серед Ваших машин фактично не видно тюнінгу.
Щоб щось побачити - треба хоча б оглянутися навколо :D
А ти хто такий і яка в тебе машина ? І що в ній тюнінгового ?
Gist писав:Ще одне запитання щодо сайту - це ж колишній домен Руслана Сабана.
Ключове слово "колишній".
А домен tuning-club.lviv.ua - теж успішно просрав колишній адмін.
Хотя коли його просили віддати точніше продати - впирався, а через півроку взяв і забув про нього, прийшлось ще й його реєструвати щоб під ногами не валявся..

Аватар користувача
Mu$daY
Повідомлень: 1295
З нами з: Нед, 11 лютого 2007, 11:20
Ім'я: Вова
Стать: чоловік
Авто: Е30 340 / Е46 330
Номер: ВС7779СТ
Звідки: #lembergdrift
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Щодо назви Львівський Тюнінг Клуб

Повідомлення Mu$daY » Пон, 26 березня 2007, 20:48

Gist писав:Добрий день!
Мене цікавить питання стосовно Вашої назви "Львівський тюнінг клуб". Наскільки мені відомо, це бренд людей, які починали драг,стріт та інші види покатушок у Львові. Жоден з учасників теперішнього так званого ЛТК не має жодного відношення до нього і ніколи не мав.
Слухай супермега заряжено-затюнінгований Гість може ти представишся хто ти і будеш висловлювати конкретні претензії до оргів, а не так на форумі пи....ти???? Вони до речі взялися за пропащу справу і не погано її виконують за шо їм РЕСПЕКТ а тобі :00044: :00096:
Drifthooift

Gist
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 20 березня 2007, 21:45
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Gist » Пон, 26 березня 2007, 20:53

To Andrew:
Покатушки - малось на увазі гонки за організації ЛТК.

То Зюзя:
Якраз я добре в цьому обізнаний і був ще при витоках того всього!Так що, поцікався краще, ніж писати тут нісенітниці!!! Думай шо малюєш, коли звертаєшся до старших людей! Можна і по голові за таке заробити.

То Dimon:
1) Наскільки мені відомо Вову Чарджера відсторонили від клубу у звязку з певними обставинами ше в старі часи. Тому він ні до чого. А щоб Руслан був членом НОВОГО клубу я не чув.
2) Стосовно ПЛАГІАТУ - а як це називається? Ви просто вкрали стару назву і все. Якщо в людей є і деї і бажання щось зробити своє, то і назву бренду самі придумують, а не так.
3) Покатушки - гонки організовані саме так званим теперішнім ЛТК
4) то купили, то забрали старий домен. Путаємся в показах...
5) На разі місця знаю, але рейсінгу як такого не бачу!!!! Якщо гонки стокових Вазіків (ну максимум вал і поміняв і вже гонщик) і вбитих іномарок це рейсінг по-львівськи, тоді питань нема. Люди , які колись ганялись і реально будували свої машини, пересіли на інші. Подивитись на те, як приїжджає 40-50 машин, а ганяється 10 - це смішно. Тому рейсінг помер!
6) Домен тюнінг-клубу не віддали, оскільки він знаходився на сервері одного з учасників, і це було рішення клубу, щоб не віддавати чужим людям рідний домен, наскільки мені відомо.
7)Щодо організації - вона ніяка, тому й серйозні машини і не приїжджають. Крім того - траса. Асфальт осів, яма посередині... Хоча ВАЗікам це не біда.

То Вовка:
Дивлюся і не бачу!!! Один базарний тюнінг, добре хоч почали зникати сині маячки.По місту їздять тазіки, які ричать і не їдуть. Зате наклейка спарко на лобовому. Але треба ж з чогось починати... :grin:
Яке має значення машина чи що в ній тюнінгового?!
Ви назвались плагіатним брендом, то хоч би відповідали йому, а не розклеювали наліпки куди попало. Соромно дивитись, коли їздиш по місту.

Шкода... Обідно за рідне місто... Приїжджають знайомі з інших міст і просто сміються з того...

Gist
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 20 березня 2007, 21:45
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Gist » Пон, 26 березня 2007, 20:58

To Must Drive:
Тебе не вчили батьки культурно спілкуватись? Чи то такий захист нападом? Фільтруй що кажеш.

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Figaro » Пон, 26 березня 2007, 21:08

моя думка- гість тобі зустрітися із нашими адмінами і огранізаторами і поговорити цю тему а не роздувати тут незнати шо
TRT

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 26 березня 2007, 21:16

Gist писав:Яке має значення машина чи що в ній тюнінгового?!
Ну як яке.. Саме пряме. Не я ж почав говорити мол
Gist писав:цей клуб створювався саме як осередок людей, які самі тюнінгували свої машини
Я так розумію ти колишній член старого клубу.. Вот і питаюся яка в тебе машина і що ти в ній зробив ?
Gist писав:Дивлюся і не бачу!!!
Погано дивишся :D
viewforum.php?f=22 - аж цілий розділ є.
А ще скільки людей на форумі нічого не пише...
Gist писав:4) то купили, то забрали старий домен. Путаємся в показах...
Просто зареєстрували так як попередні власники про них ТУПО забули. Реєстрував я. Заплатив по 10 баксів за штуку.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 26 березня 2007, 21:17

Figaro писав:моя думка- гість тобі зустрітися із нашими адмінами і огранізаторами і поговорити цю тему а не роздувати тут незнати шо
То нецікаво.. Треба ж шоу зробити :lol:

Аватар користувача
Figaro
Повідомлень: 2586
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 21:48
Ім'я: Tarik
Стать: чоловік
Авто: WRX
Звідки: Львів(Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Figaro » Пон, 26 березня 2007, 21:22

просто інші люди дивляться з києва, ровно і сміються з нас, що львів неможе поділити чи змиритись що тюнінг клуб як такий існує і повністю "легально".
а не краще якось поєднати свої зусилля і добитись чогось більшого разом? чи дальше буде а ми а я ...
Востаннє редагувалось Пон, 26 березня 2007, 21:24 користувачем Figaro, всього редагувалось 1 раз.
TRT

Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Пон, 26 березня 2007, 21:23

2 Gist:

Я так и не услышал ответа на свай вопрос...почему же Вас всётаки интересует этот вопрос, и почему Вы его не задавали 2 года назад???

1. Слишком много "Наскільки мені відомо", лучше когда Вы будете говорить утверждением.. Вы говорите про Вову что он был не приделах? Тогда почему на то время все тусили вместе? И то что Вы не слышали кто был в клубе и как всё было, это не значет что этого небыло...
2. Плагиата никакого нет так как мы продолжили тему Клуба и если б Мы услышали протесты, ничего бы не придпринимали
3.Покаташки - это неорганизованное зборище людей которое к Нам никакого отношения не имеет!! что не ясно?
4. Про домен? Будем играть в слова? Да купили, так как он небыл занят...
5. У нас не ганяется 10 машин, плохо смотрели, и организация у Нас в поряде, приглашаем на 15 число.
6. Домен тюнинг клуба не неотдали а просто админ положил на него хер, и Мы начинали раскручивать его с нуля, потом за домен даже никто не проплачивал...
7. Опять про организацию...Я повторюсь, Вы плохо смотрели или не попадали на Драг который организовывал Клуб, да с трассой проблема, это факт...

Если хотите дальше продолжать дискусию, Я бы хотел знать больше с кем общаюсь...
Всего доброго.

Аватар користувача
Jessy
Повідомлень: 64
З нами з: П'ят, 24 березня 2006, 16:17
Авто: Таврiя 1,1
Звідки: Львiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Jessy » Пон, 26 березня 2007, 21:29

Зате наклейка спарко на лобовому
наприклад я такого надпису не бачив ні на одній клубній машині, не треба плутати деяких таксістів з авто ЛТК

Gist
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 20 березня 2007, 21:45
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Gist » Пон, 26 березня 2007, 21:30

То Figaro:
Я і так розмовляю. Форум для того і є щоб поспілкуватись.

To Vovka:
Починається переведення стрілок... Серйозна організація. Ти помиляєшся стосовно членства, просто колись тим цікавився і любив покататись.
Стосовно домену - а свою назву придумати слабо? Чи на розкрученій лекше виїхати?
До чого тут шоу? Ми ж не політики і піар нам не потрібен. Принаймні мені точно.
Я так розумію, що аргументів, як і фактів, по-суті нема...
Знаю у Львові тільки ну максимум 3-5 машин, які справді серйозно доводяться...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 26 березня 2007, 21:30

Gist писав:Якщо гонки стокових Вазіків (ну максимум вал і поміняв і вже гонщик) і вбитих іномарок це рейсінг по-львівськи, тоді питань нема. Люди , які колись ганялись і реально будували свої машини, пересіли на інші. Подивитись на те, як приїжджає 40-50 машин, а ганяється 10 - це смішно. Тому рейсінг помер!
Ну й де ж ті люди на серйозно тюнінгованих власними силами машинах ? Бояться ганебно програти в тазіків в яких "тільки вал" ? :D Збирай тих серйозних людей і клич поганяти 15.04 з тазіками.

Gist писав:Приїжджають знайомі з інших міст і просто сміються з того...
Посміятися ми всі добре вміємо :D

Аватар користувача
Pioneer
Повідомлень: 1613
З нами з: Пон, 30 жовтня 2006, 12:50
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Sportwagen
Звідки: Місто Лева
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

!

Повідомлення Pioneer » Пон, 26 березня 2007, 21:33

vovka писав:
Figaro писав:моя думка- гість тобі зустрітися із нашими адмінами і огранізаторами і поговорити цю тему а не роздувати тут незнати шо
То нецікаво.. Треба ж шоу зробити :lol:
Во во, і взагалі 2Gist то що ти тут написав я небачу нічого корисного, от прийди до адмінів вступи в клуб зроби його кращим і тоді я скажу тобі ріспект від всіх нас + нарахунок тюнінгу негарно і помойму невиховано так говорити, може хтось і вийо..... але більшість тут молодь яка недуже має великі фінанси і багатеньких батьків, і все що вони роблять то своїми руками за власні кошти або за кошти які спроможні дати їм батьки + ти кажеш машин багато а ганяє мало, а ти подивись здругого боку, раз ті всі люди приїхали отже їм цікавий драг, гонки ітд. просто вони нехочуть або неможуть ганятися, вони бережуть свої машини, але те що вони приїхали це каже про те що їх то цікавить, сезон який відкриє ЛТК буде значно насиченішим так було є і буде!!! Дякую за Увагу! :D

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Пон, 26 березня 2007, 21:33

Щось не пойму смислу цеї теми :? і що Gist хоче нею добитись? :? :? вот непоймі і все!!!!!!!!!!!!! Вже раз таке було, чим закінчилось незнаю :roll: !!!!!!

Gist
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 20 березня 2007, 21:45
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Gist » Пон, 26 березня 2007, 21:38

Я щось не побачив відповіді на свої запитання. Тільки одне а що Ти, а ми... і т.д.
Вступати в клуб не вважаю запотрібне, оскільки не бачу сенсу. А просто розводити теревені... Не той вік.
Надіюся отримати нормальні відповіді на свої запитання...

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Пон, 26 березня 2007, 21:39

Ой, прийде Флай і вискаже своє фе з матюками :smile:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей