Сторінка 1 з 1

Що це було, або хто навколо нас :)

Додано: Вів, 18 липня 2006, 08:29
AndrewK
Вчора коло 18-30 гуляю з дружиною по Науковій.
І бачу :shock: , що на клумбі навпроти автомагазину на стороні в напрямку до Кульпарківської мордою в металевому паркані стоїть темнозелена "копійка" зі знаком "У". Як то сталось - я не бачив. Але через деякий час ВОНО отлемалося, з"їхало задом розмахуючи відкритими пердніми пасажирськими дверима і капотом і поїхало далі.
Як він умудрився вискочити так на клумбу - для мене загадка. Якщо їхав по Науковій - гарантовано перекинувся би. Хіба з під магазину може поперек виїжджав... але чого тоді не повернув? Чи воно їздити взагалі не вміло - але тоді йому не місце на дорозі; чи воно таке п"яне було, але тоді просто :00057: забити треба.

Додано: Пон, 24 липня 2006, 10:45
pikach00
Ага, і ше треба розстрілювати рагулів які на швидкості 120 зрізають круті повороти, причому їм абсолютно [цензура] чи назустріч хтось їде.... Дауни...

Плюс до того мочити падонків яким в їхню тупу голову не приходить хороша ідея в дощ і під вечір включити хоча б якіьс підфарники.. Ну їдеш і не видно тих даунів.
Переважна більшість таких їздить на якихось розвалюхах, мабуть тим вони висловлюють незадоволення своїм життям..

Додано: Пон, 24 липня 2006, 13:27
Saba
Переходив сьогодні два рази дорогу по зебрі. Ну хєр хтось пропустить всі валять і їм [цензура]. І шо прікол на одній зебрі пропустив мене Мерс
S 500 а на другій БМВ 7. А дауни на розвалюхах валять хоть би шо :evil:

Додано: Пон, 24 липня 2006, 14:17
AndrewK
Saba2106, +1
В четвер ходив з жінкою в Інтерсоно (на Сталінградської битви). Хоч би хто на зебрі встав. Мусів нагло вийти на дорогу і зупититися (ну не буде ж вагітна жінка бігати від машин :mad: ). Колона встала, так і перейшли :smile:

Додано: Пон, 24 липня 2006, 15:03
virtual
AndrewK писав:Мусів нагло вийти на дорогу і зупититися
Ага, у нас на Топольній вийдеш... Самі фури і маршрутки пруть, причому швидкість не зкидають, а так, дауни на любих машинах вистачає, то дійно є проблема.

Додано: Пон, 24 липня 2006, 15:13
AndrewK
virtual, та вже під повних [цензура] не вилазив.