Деякі унікали кажуть у них через 30 сєк вже гріє.
У мене зараз це не перша тачка, менше 2-3хв ще ні разу не відчував

Починаються як завжди аргументи в стилі Опель-кал


Заодно може хтось порадить якісь теплі мєхові накидки?
Модератори:Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK
Ніхто не каже іх гріти, 2-3хв почув, що тепло в сраку і спину і виключив.serega_l1 писав: Я опше тією опцією не користуюсь, бо "горіхи" гріти шкідливо Засічу час, як жінці буду включати. Але тут питання: засікати коли вже сидиш, чи коли ще не сидиш?
Ага, після аквапарку виходиш не до кінця висохший, то краще чуть прогрітиserega_l1 писав: Я опше тією опцією не користуюсь, бо "горіхи" гріти шкідливо
я малого на плавання вожу, нормально витерся, феном посушився, ще поки малого вдів, то вже нормpikach00 писав: після аквапарку виходиш не до кінця висохший, то краще чуть прогріти
бля...pikach00 писав: 5та точка повністю сухою не буває
[emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji23] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]AntikvAr писав:бля...pikach00 писав: 5та точка повністю сухою не буває![]()
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість