Сторінка 1 з 1

Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: Нед, 18 березня 2012, 20:34
ARTIC
Не так давно став я щасливим власником ВАЗу!)))підскажіть будь-ласка чим можна заробити маленькі пошкодження від каміння,(щоб не фарбувати капот,крила....і т.д повністю)При купівлі не придав цьому великого значення,бо машина хоч і проїхала 150т.вцілому в нормальному стані,а тепер щось воно мене муляє,колишній власник чи то під продаж чи......,по замазував ті цятки якоюсь фарбою чи то лаком для нігтів!!! :facepalm ,факт того щоб воно не почало лізти(тобто іржа).До речі колір авто срібний металік! Наперед дякую за поради!

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: Пон, 02 квітня 2012, 16:19
ARTIC
Що ніхто нічого не порадить :surprised ,чи то варто з тим бавитись :|???

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: Пон, 02 квітня 2012, 16:35
Yust
Олівцем спеціальним. Я мав таку штуку, правда одну, коли мене в Польщі хтось градом камінчиків обсипав. Замазюкав - нормально. Колір - чорний. А з твоїм кольором то взагалі просто.

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: П'ят, 06 квітня 2012, 22:58
ARTIC
А як з ржавченою,не лізла пізніше?І де такий олівець можна купити?

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: П'ят, 06 квітня 2012, 23:05
C#@O$
- бараником.

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: П'ят, 06 квітня 2012, 23:13
Myself
C#@O$, капот? :shock
:facepalm
Yust, +100500, олівець рішає ;) ARTIC, в любому автодокторі чи на автобазараз того є повно ;) :D

Re: Пошкодження кузова камінням з під коліс.

Додано: Нед, 08 квітня 2012, 15:53
ARTIC
Myself писав:в любому автодокторі чи на автобазараз того є повно
Я в останньому питанні напевно неправильно висловився,та зрозуміло що цей олівець не купиш на привокзальному :happy ,якраз я і питав в автодокторі на Широкій,продавець мені сказав що то до одного місця "гроші на вітер"!Чи можна купити якийсь фірменний щоб реально замазав і забув,бо каже шо два місяці будеш до мене їздити за ними! :boxed лізе іржа хоть як не маж!