Сторінка 1 з 1

ДЗАК почав виробляти установки «Силач» на шасі Ford

Додано: Пон, 13 жовтня 2008, 09:13
Oleh Nemchinov
ЛЬВІВ, 10 ЖОВТНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Дрогобицький завод автокранів почав виробляти установки «Силач» на шасі Ford Cargo 3430D.

Про це йдеться в повідомленні підприємства.

Першою крановою установкою, яку “посадили” на дане шасі стала модель КТА-28.

Після успішного завершення проектних, монтажних та випробувальних робіт виготовлення автокранів КТА-28 на шасі Ford Cargo 3430D запущено в серійне виробництво.

ВАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів" випускає автокрани вантажопідйомністю 18, 25, 28 і 32 тонн на базі автомобільних шасі КрАЗ, МАЗ, КамАЗ під ТМ „Силач".

Займає, за оцінками керівництва заводу, 90% внутрішнього ринку автомобільних кранів. 25% виробленої продукції експортує в Болгарію, В'єтнам, на Кубу, в Аргентину, Молдову, Латвію, Литву, Білорусь, Росію, Казахстан, Узбекистан, Азербайджан, Туркменистан, Грузію, Монголію, Судан і Гвінею.

90% акцій заводу консолідовані у чотирьох дніпропетровських компаній: "Унікум", "Украгромаш", "Старком" і "Анклав".

10.10.2008

Re: ДЗАК почав виробляти установки «Силач» на шасі Ford

Додано: Пон, 13 жовтня 2008, 10:12
ghost
не знаю як експортні варіанти, але кранові установки шо продаються в Україні - лайно рідкісне

а лайно на яке шасі не став - воно лайном і залишиться :bad

Re: ДЗАК почав виробляти установки «Силач» на шасі Ford

Додано: Вів, 26 січня 2010, 22:36
Oleh Nemchinov
ЗАТ Дрогобицький завод автомобільних кранів почав монтувати свої крани на шасі чеського виробника Tatra.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Цей кран відправлено у Словаччину на замовлення Michal Ondricko-MION.

Проектні роботи з монтажу кранової установки КТА-25 на шасі Tatra виконали конструкторські служби заводу в доволі короткий термін, йдеться в повідомленні.

Вголос

Re: ДЗАК почав виробляти установки «Силач» на шасі Ford

Додано: Сер, 27 січня 2010, 12:14
Денис
Завод вже мiсяць як не працюе,свята i немае збуту кранiв.