Сторінка 1 з 1

Ferrari відправляє два суперкари на підкорення індійських пр

Додано: Сер, 27 лютого 2008, 23:14
zhyvchek
Легендарна італійська компанія організовує черговий глобальний пробіг. Цього разу в дорогу споряджають передовиків сучасного модельного ряду - розкішні 612 Scaglietti.

Нагадаємо, що подібні «забіги» на витривалість - традиція Ferrari. До теперішнього часу італійці провели два схожі заходи. Перше - подорож в 2005-му на двох Scaglietti по Китаю (протяжність маршруту склала 24 000 км.). Друге - пробіг в 2006 році на двох 599 GTB Fiorano по Південній Америці, в ході якого автомобілі подолали 20 000 км. Тепер на черзі Індія, 12 етапів, 72 дні в дорозі і 11 000 км.
За кермом протягом пробігу встигнуть опинитися 72 журналісти з різних країн світу. Що стосується безпосередніх машин, то їх змінили мінімально. Швидше навіть не змінили, а захистили - знизу уразливі вузли і агрегати прикрили дюралюмінієвими листами. Також трохи збільшили дорожній просвіт. Подорож стартує в понеділок 25 лютого, а фінішувати автомобілі повинні 8 травня.

Re: Ferrari відправляє два суперкари на підкорення індійських пр

Додано: Чет, 28 лютого 2008, 17:30
ko3a4ok
нехай їдуть до нас тут їм і дюральові пластини непоможуть :D

Re: Ferrari відправляє два суперкари на підкорення індійських пр

Додано: Чет, 28 лютого 2008, 20:43
Escort
ko3a4ok писав:нехай їдуть до нас тут їм і дюральові пластини непоможуть
Та в індії не дуже то краще ніж внас ;)
zhyvchek писав:Індія, в дорозі 11 000 км.
А там є стільки, чи вони вирішили прогната свої фераррі по бездоріжжю %)