ДАІ Києва дозволила водіям вибирати номерний знак
Додано: П'ят, 05 серпня 2011, 22:10
Управління Державтоінспекції Києва дозволило водіям під час реєстрації вибирати вподобаний номерний знак.
Про це заявили сьогодні, 5 серпня, у столичній ДАІ.
Згідно з повідомленням, у відділах реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ Києва над вікнами прийому документів тепер знаходяться великі екрани, на яких перераховано понад 100 номерних знаків, що є в наявності.
"Водій має можливість вибрати та отримати той номерний знак, який йому найбільше сподобався", - зазначають у ДАІ.
Повідомляється, що бажаючим обміняти старе водійське посвідчення на нове, на якому зазначений 50-річний термін дії, не потрібно вистоювати в чергах, щоб здати документи.
"Із 1 серпня ДАІ запустила електронну здачу документів на обмін через Інтернет. На сайті управління ДАІ Києва у розділі Корисна інформація можна заповнити заяву на обмін", - підкреслили у ДАІ.
Наголошується, що після розгляду такої заяви інспектором водієві призначають час, коли він зможе прийти з необхідними документами (паспорт, картка водія або довідка з ДАІ про видачу попереднього водійського посвідчення, права, меддовідка та 2 кольорові фотографії).
http://ua.korrespondent.net/ukraine/124 ... ernij-znak